Versenyeredmények

A 2012/2013 tanév versenyeredményei


a 2009/2010 tanév versenyeredményei
a 2010/2011 tanév versenyeredményei
a 2011/2012 tanév versenyeredményei

 2013.03. KERÜLETI ÚSZÓVERSENY (Városgazda II.)

 

Horváth Lili 2. b

I. helyezés

 2013.03.20. KERÜLETI MATEMATIKA VERSENY

 

Németh Lili 4. a

I. helyezés

 2013.03.13. KERÜLETI NYELVTAN-HELYESÍRÁS VERSENY

 

Bognár Dóra 4. a

V. helyezés

 

Fodor Júlia 4. a

V. helyezés

 

Takács Gabriella 4. a

V. helyezés

 

Emlékezetből írás

Takács Gabriella 4. a

I. helyezés

 

Hibás szöveg javítása

Bognár Dóra 4. a

II. helyezés

 2013.02.15. Kerületi magasugrás

 

Bereczky Norbert 7. b

V. helyezés

 

Gáspár Diána 6. a

VI. helyezés

 2013.02.23. I. GOLDEN CUP- PLAY & STAY ORSZÁGOS TENISZ VERSENY

 

Kárpáti Viktor 2. a

I. helyezés

 2013.03.09. ORSZÁGOS KICK-BOKSZ BAJNOKSÁG

 

Grohmann Barnabás 2. a

 2013.03.03. ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA IV. B KORCSOPORT

 

2. évfolyam

Horváth Lili 2. b

I. helyezés

 

Balázs Blanka 2. b

II. helyezés

 

Mészáros Péter 2. a

III. helyezés

 

3. évfolyam

Hervai Balázs 3. a

I. helyezés

 

Zajácz Ádám 3. a

II. helyezés

 

Horváth Huba 3. b

III. helyezés

 

4. évfolyam

Seres Piroska 4. b

I. helyezés

 

Fekete Zsófia 4. a

II. helyezés

 

Jakab Kata 4. a

III. helyezés

 2013.03. HÁZI TÉLI FOTÓPÁLYÁZAT

 

Tari Karina 6. a

I. helyezés

 

Magyari Zsófia 3. b

II. helyezés

 

Németh Bálint 2. a

III. helyezés

 2013.03.03. ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA IV. B KORCSOPORT

 

100 m hát

Tihanyi Zsófia 8. a

III. helyezés

 

100 m mell

Tihanyi Zsófia 8. a

III. helyezés

 2013.03.05. HÁZI TERMÉSZETTUDOMÁNYI VERSENY

 

Pallay Miklós 7. a

I. helyezés

 

Fodor Viola 7. a

II. helyezés

 

Balázs Brigitta 7. b

III. helyezés

 

Szentpétery Kristóf 7. a

III. helyezés

 

Szántó Levente 8. a

I. helyezés

 

Újvári Barnabás 8. a

II. helyezés

 2013.03.05. KERÜLETI SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

 

Szabó Rebeka 5. b

II. helyezés

 

Holló Patrícia 7. a

IV. helyezés

 

Virág Inez 8. a

III. helyezés

 2013.02.19. HÁZI SZÉP MAGYAR NYELV VETÉLKEDŐ

 

Dudok Nina 2. a

I. helyezés

 

Mátrai Izabella 2. a

I. helyezés

 

Sikedancz Eszter 2. a

I. helyezés

 2013.02.27. KERÜLETI SZÉP MAGYAR NYELV VETÉLKEDŐ

 

Fekete Zsófia 4. a

V. helyezés

 

Németh Lili 4. a

V. helyezés

 

Regula Anna 4. a

V. helyezés

 2013.02.26. KERÜLETI RÖPLABDA III. KORCSOPORT

 

Molnár Kata 6. b

II. helyezés

 

Szalai Anna 6. b

II. helyezés

 

Németi Eszter 6. b

II. helyezés

 

Deák Dorina 6. b

II. helyezés

 

Hanzély Laura 5. a

II. helyezés

 

Mikus Kíra 5. a

II. helyezés

 2013.03.02. BUDAPESTI DIÁKOLIMPIA SAKK CSAPATVERSENY

 

Fekete Zsófia 4. a

VI. helyezés

 

Németh Lili 4. a

VI. helyezés

 

Novák Csilla 4. a

XIII. helyezés

 2013.02.25. KERÜLETI KAÁN KÁROLY TERMÉSZETISMERETI VERSENY

 

Szabó Rebeka 5. b

VIII. helyezés

 

Teszák Estilla 5. b

XI. helyezés

 

Kendli Henrietta 5. b

XIII. helyezés

 2013.02.20. KERÜLETI NÉPI GYERMEKJÁTÉKOK

 

Bognár Dorina 1. b

ezüst fokozat

 

Florovits Fanni 1. b

ezüst fokozat

 

Jesztl Anna 1. b

ezüst fokozat

 

Shohdi Naim Vivien 1. b

ezüst fokozat

 

Weitz Norbert 1. b

ezüst fokozat

 

Döbörhegyi Bence 1. b

ezüst fokozat

 

Fórizs Dániel 1. b

ezüst fokozat

 

Kánai Kristóf 1. b

ezüst fokozat

 

Gyöpös Anna 4. a

ezüst fokozat

 

Bognár Dóra 4. a

ezüst fokozat

 

Fekete Zsófia 4. a

ezüst fokozat

 

Fodor Júlia 4. a

ezüst fokozat

 

Szabó Dominik 4. a

ezüst fokozat

 

Papp Csongor 4. a

ezüst fokozat

 

Varga Péter 4. a

ezüst fokozat

 

Jakab Kata 4. a

ezüst fokozat

 

Erdős Boglárka 4. a

ezüst fokozat

 

Horváth Anna 4. a

ezüst fokozat

 2013.02.18. KERÜLETI HERMAN OTTÓ BIOLÓGIA VERSENY

 

Angyal Tamara 8. a

VI. helyezés

 

Szabó Orsolya 8. a

VIII. helyezés

 

Hervai Nikolett 8. a

XIV. helyezés

 

Vancsok Réka 8. a

XV. helyezés

 2013.02.09. KERÜLETI NYÍLT GYERMEK WKF KARATE UTÁNPÓTLÁS BAJNOKSÁG

 

Cservák Zoltán 2. b

I. helyezés

 2013.01.24. ALSÓS MATEMATIKA VERSENY

 

2. évfolyam

Kovács Nóra 2. b

I. helyezés

 

Molnár Anna 2. a

II. helyezés

 

Balázs Blanka 2. b

II. helyezés

 

Pintér Maja 2. b

III. helyezés

 

3. évfolyam

Tóth Katica 3. b

I. helyezés

 

Zajácz Ádám 3. a

II. helyezés

 

Horváth Benjámin 3. b

III. helyezés

 

Asztalos Richárd

III. helyezés

 

4. évfolyam

Németh Lili 4. a

I. helyezés

 

Fekete Zsófia 4. a

II. helyezés

 

Jakab Kata 4. a

III. helyezés

 

Takács Gabriella 4. a

III. helyezés

 2013.01.31. KERÜLETI KOMPLEX RAJZVERSENY

 

Kemenesi Orsolya 8. a

Különdíj

 2013.01.12. KERÜLETI FÖLDRAJZ VERSENY

 

Racz Lili 7. a

XVI. helyezés

 

Sajgó Réka 7. a

XV. helyezés

 

Bárdos Richárd 7. b

XII. helyezés

 

Angyal Tamara 8. a

VIII. helyezés

 

Vancsok Réka 8. a

XV. helyezés

 2013.01.12. KERÜLETI SAKK VERSENY

 

Leány II. kategória

Németh Lili 4. a

I. helyezés

 

Novák Csilla 4. a

III. helyezés

 

Leány III. kategória

Kendi Henrietta 5. b

II. helyezés

 

Fiú II. kategória

Zajácz Ádám 3. a

VII. helyezés

 2013.01.12. KERÜLETI SAKK CSAPATVERSENY

 

Leány csapat

Németh Lili 4. a

 

Novák Csilla 4. a

I. helyezés

 

Fekete Zsófia 4. a

 

Fiú csapat

Tarsoly Gyula 4. b

 

Kasper Attila 4. b

VII. helyezés

 

Zajácz Ádám 3. a

 2013.01.10. KERÜLETI MESEMONDÓ VERSENY

 

Bognár Dorina 1. b

ezüst fokozat

 

Fekete Zsófia 4. a

bronz fokozat

 

Weimper Gergő 3. a

bronz fokozat

 

Máté Nóra

bronz fokozat

 2012.01.13. BUDAPESTI ÚSZÓVERSENY IV. KORCSOPORT

 

100 m hát

Tihanyi Zsófia 8. a

I. helyezés

 

100 m mell

Tihanyi Zsófia 8. a

I. helyezés

 2012.12.11. HÁZI FELSŐS RAJZVERSENY

 

5-6. évfolyam

Szabó Rebeka 6. b

I. helyezés

 

Szabó Benedek 5. a

II. helyezés

 

Rech Laura Anna 5. a

III. helyezés

 

7-8. évfolyam

Kemenesi Orsolya 8. a

I. helyezés

 

Szentai Simon 7. b

II. helyezés

 

Árk Balázs 7. a

III. helyezés

 2012.12.13. KERÜLETI ÚSZÓVERSENY III. KORCSOPORT

 

Leány váltó

Balogh Maja 6.a

II. helyezés

 

Gáspár Diána 6. a

 

Pásztor Kitti 6. a

 

Pop Lara 6. a

 

50m mell

Balogh Maja 6. a

II. helyezés

 

50m hát

Gáspár Diána 6. a

III. helyezés

 

50m pillangó

Pásztor Kitti 6. a

II. helyezés

 2012.12.11. HÁZI FELOLVASÓVERSENY

 

2. évfolyam

Kovács Nóra 2. b

I. helyezés

 

Tóth István 2. b

II. helyezés

 

Mátrai Izabella 2. a

III. helyezés

 

3. évfolyam

Káldi Zsanett 3. b

I. helyezés

 

Weimper Gergő 3. a

II. helyezés

 

Asztalos Richárd 3. b

III. helyezés

 

Ágoston Kinga 3. a

III. helyezés

 

4. évfolyam

Takács Gabriella 4. a

I. helyezés

 

Fekete Zsófia 4. a

II. helyezés

 

Németh Lili 4. a

III. helyezés

 

Kasper Attila 4. b

III. helyezés

 2012.12.08. ORSZÁGOS KICKBOX BAJNOKSÁG

 

K-1 kategória 27kg

Grohmann Barnabás 2. a

I. helyezés

 

K-1 kategória 36kg

Grohmann Barnabás 2. a

II. helyezés

 2012.12.08. KERÜLETI TEHETSÉGKUTATÓ SHOW GÁLA (AFSE FITTSZÍNHÁZ)

 

Novák Csilla 4. a

II. helyezés

 2012.12.07. KERÜLETI ÚSZÓVERSENY

 

fiú váltó

Pásztor Bálint 4. b

II. helyezés

 

Kasper Attila 4. b

 

Biró József 4. b

 

Hervai Balázs 3. a

 

Pásztor Bálint 4. b

II. helyezés

 

50m gyors

Kasper Attila 4. b

II. helyezés

 

50m hát

Kasper Attila 4. b

III. helyezés

 

50m mell

Fekete Zsófia 4. a

II. helyezés

 2012.12.06. ORSZÁGOS ANGOL NYELVŰ VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

 

Halmi Flóra 3. a

arany minősítés

 

Máté Nóra 2. a

arany minősítés

 

Pop Lara 6. a

bronz minősítés

 

Jakab Réka 6. a

bronz minősítés

 2012.12.04. HÁZI ALSÓS ÉNEK VERSENY

 

1-2. évfolyam

Pintér Maja 2. b

I. helyezés

 

Hegedűs Bíbor 1. a

II. helyezés

 

Kalderál Melissza 1. a

III. helyezés

 

3-4. évfolyam

Endrei-Kis Bálint 3. a

I. helyezés

 

Varga Péter 4. a

II. helyezés

 

Gyöpös Anna 4. a

III. helyezés

 HÁZI "ACES" LOGÓTERVEZŐ VERSENY

 

Holló Patrícia 7. a

I. helyezés

 2012.11.30. KERÜLETI FIÚ ASZTALITENISZ

 

Marosi Tamás 7. b

VII. helyezés

 2012.11.23. KERÜLETI ÚSZÓVERSENY I. KORCSOPORT

 

50 m mell

Kasper Anna 1. a

VI. helyezés

 

50 m gyors

Kasper Anna 1. a

VI. helyezés

 2012.11.20. HÁZI ALSÓS MESEMONDÓ VERSENY

 

1-2. évfolyam

Bognár Dorina 1. b

I. helyezés

 

Máté Nóra 2. a

I. helyezés

 

Dézsi Vivien 2. b

II. helyezés

 

Kovács Nóra 2. b

III. helyezés

 

3-4. évfolyam

Fekete Zsófia 4. a

I. helyezés

 

Regula Anna 4. a

II. helyezés

 

Gombás Zoárd 4. b

III. helyezés

 2012.10.12. KERÜLETI BOLYAI MATEMATIKA VERSENY

 

Újvári Barnabás 8. a

IX. helyezés

 

Szalai Szilárd 8. a

 

Kozma Zalán 8. a

 

Hegyi Gábor 8. a

 2012.11.15. KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS III. KORCSOPORT

 

Szabadi András 5. a

Csontváry-Kapocs: 0-1

 

Tolmácsi Ferenc 5. a

 

Balázs Bence 5. a

 

Cziráki_Koppány 6. a

 

Nagy Kristóf 6. a

 

Máté Szabolcs 6. b

 

Karvalics Máté 6. b

 

Fábián Krisztián 6. b

 

Rácz Norbert 6. b

 

Nagy Bence 5. a

 2012.11.14. HÁZI SÜTEMÉNYKÉSZÍTŐ- ÉS ASZTALTERÍTŐ VERSENY

 

Szabó Orsolya 8. a

I. helyezés

 

Virág Inez 8. a

 

Kemenesi Orsolya 8. a

 

Szabadi Anna 8. a

  TROFEJ BEOGRAD 2012 SZINKRONÚSZÁS XI. BELGRADE OPEN

 

csapatverseny

Balogh Maja 6. a

I. helyezés

 2012.11.15. HÁZI ANGOL NYELVŰ VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

 

alsó tagozat

Halmi Flóra 3. a

I. helyezés

 

Máté Nóra 2. a

II. helyezés

 

Fekete Zsófia 4. a

III. helyezés

 

felső tagozat

Jakab Réka 6. a

I. helyezés

 

Pop Lara 6. a

II. helyezés

 

Mihócza Viktória 7. a

III. helyezés

  WKF KARATE CSAPATBAJNOKSÁG

 

leány kata 12-13 versenyszám

Jakab Réka 6. a

I. helyezés

 

leány kumite 12-13 versenyszám

Jakab Réka 6. a

II. helyezés

 2012.11.09. KERÜLETI DIÁKHÉT FOTÓPÁLYÁZAT

 

alsó tagozat

Németh Lili 4. a

I. helyezés

 

Máté Nóra 2. a

II. helyezés

 

Novák Csilla 4. a

III. helyezés

 

felső tagozat

Elnabulsy_Jomana 7. b

I. helyezés

 

Bárdos Richárd 7. b

különdíj

 2012.11.08. KERÜLETI ÚSZÓVERSENY IV. KORCSOPORT

 

50 m mell

Tihanyi Zsófia 8. a

I. helyezés

 

50 m gyors

Tihanyi Zsófia 8. a

I. helyezés

 

50 m hát

Gál Dávid 7. a

I. helyezés

 

50 m gyors

Gál Dávid 7. a

III. helyezés

 

50 m pillangó

Pusztai Gergely 8. a

I. helyezés

 

50 m pillangó

Rácz Lili 7. a

IV. helyezés

 40th EUROPEAN WADO-KAI KARATE CHAMPIONSHIP, AUSTRIA

 

Jakab Réka 6. a

III. helyezés

 2012.10.24. KERÜLETI DIÁKHÉT-LEGYEN ÖN IS MILLIOMOS!

 

Virág Inez 8. a

I. helyezés

 

Szabadi Anna 8. a

 2012.10.24. KERÜLETI DIÁKHÉT-RÖPLABDA III. KORCSOPORT

 

Molnár Kata 6. b

II. helyezés

 

Szalai Anna 6. b

 

Németi Eszter 6. b

 

Deák Dorina 6. b

 

Miskei Bettina 6. b

 2012.10.18. HÁZI FELSŐS HELYESÍRÁSI VERSENY

 

5. évfolyam

Szabó Rebeka 5. b

I. helyezés

 

Tóth Petra 5. a

II. helyezés

 

Balázs Bence 5. a

III. helyezés

 

6. évfolyam

Kökény Bernadett 6. a

I. helyezés

 

Pop Lara 6. a

II. helyezés

 

Peják Viktória 6. a

III. helyezés

 

7. évfolyam

Holló Patrícia 7. a

I. helyezés

 

Molnár Dóra 7. b

II. helyezés

 

Pajor Anna 7. a

III. helyezés

 

8. évfolyam

Kozma Zalán 8. a

I. helyezés

 

Virág Inez 8. a

II. helyezés

 

Szabó Orsolya 8. a

III. helyezés

 2012.10.18. KERÜLETI ANGOL-POWERPOINT VERSENY

 

Földvári Lili 8. a

ezüst fokozat

 

Hervai Nikolett 8. a

 

Novák Balázs 8. a

 2012.10.17. KERÜLETI DIÁKHÉT-JÁTÉKOS IRODALMI ÉS NYELVI VETÉLKEDŐ

 

Angyal Tamara 8. a

II. helyezés

 

Novák Balázs 8. a

 

Kemenesi Orsolya 8. a

 

Virág Inez 8. a

 2012.10.15. KERÜLETI LEÁNY LABDARÚGÁS

 

Pop Lara 6. a

III. helyezés

 

Jakab Réka 6. a

 

Pásztor Kitti 6. a

 

Gáspár Diána 6. a

 

Virág Inez 8. a

 

Dora Panna 8. a

 

Vancsok Réka 8. a

 

Földvári Lili 8. a

 

Tóth Petra 5. a

 2012.10.15. HÁZI ALSÓS RAJZVERSENY

 

1. évfolyam

Hegedűs Bíbor 1. a

I. helyezés

 

Király Dorottya 1. a

II. helyezés

 

Tóth Martin 1. b

III. helyezés

 

2. évfolyam

Túrzó Kinga 2. b

I. helyezés

 

Pintér Maja 2. b

II. helyezés

 

Horváth Lili 2. b

III. helyezés

 

3. évfolyam

Molnár Anna 3. b

I. helyezés

 

4. évfolyam

Regula Anna 4. a

I. helyezés

 

Horváth Anna 4. a

II. helyezés

 

Czebei Barbara 4. b

III. helyezés

 2012.10.06. ORSZÁGOS WADO KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

 

Kumite kategória

Jakab Réka 6. a

II. helyezés

 

Kata kategória

Jakab Réka 6. a

II. helyezés

 2012.10.06. ORSZÁGOS WADO KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

 

Kumite kategória

Jakab Luca Katalin 4. a

I. helyezés

 

Kata kategória

Jakab Luca Katalin 4. a

I. helyezés

 2012.09.25. Kerületi Nagypályás Foci

 

Kardos László 6. b

Kapocs-Szenczi: 10-0

 

Hegyi Gábor 8. a

 

Jurastits Bence 7. b

 

Tasy Ákos 8. b

 

Barta Ferenc 8. a

 

Pusztai Gergely 8. a

 

Rácz Norbert 6. b

 

Máté Szabolcs 6. b

 

Karvalics Máté 6. b

 

Prém Dominik 6. b

 

Bretoveanu Andreas Florin 8. b

 

Kozma Zalán 8. a

 

Szalai Szilárd 8. a

 

Ujvári Barnabás 8. a

 

ebédbefizetés

leendő elsős információk

képek

elérhetőségek

órarend

pályázatok